gototopgototop
 
 
English French German Italian Spanish

Επιτυχόντες 1ου Γενικού Λυκείου Ηγουμενίτσας (90%)

vaseis-2

Επώνυμο

Όνομα

Όν. Πατρός

Σχολή Επιτυχίας

Ίδρυμα

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΒΑΓΓΕΛΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΗΛΙΑΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Τ.Ε. 2. ΔΟΜΟΣΤΑΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Τ.Ε.)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΒΑΓΓΕΛΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΒΑΓΕΝΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)

ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε.

ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΓΙΩΤΗ

ΜΗΛΙΑ

ΠΑΥΛΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.

ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΓΙΩΤΗ

ΝΑΤΑΛΙΑ ΜΑΡΙΑ

ΠΕΤΡΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΓΚΑΜΠΡΕΛΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΘΩΜΑΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΓΚΙΟΚΑ

ΕΙΡΗΝΗ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΓΚΡΕΜΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)

ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ

ΓΩΓΟΥ

ΣΩΤΗΡΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΔΗΜΑ

ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)

ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΕΡΓΙΝΟΥΣΑΚΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ

ΖΙΑΚΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΖΟΡΚΑΔΗ

ΕΛΕΝΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΘΕΟΧΑΡΗ

ΒΙΚΤΩΡΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΚΑΡΒΟΥΝΗ

ΑΘΗΝΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ

ΚΑΡΔΑΝΗ

ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΚΑΤΣΕΝΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΚΑΤΣΕΝΟΥ

ΘΑΛΕΙΑ   ΕΙΡΗΝΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΟΠΑ

ΚΑΤΣΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΚΑΤΣΙΟΥ

ΕΥΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΚΟΚΟΝΕΖΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ     ΕΙΡΗΝΗ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΟΜΙΝΗΣ

ΘΩΜΑΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ )

ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΚΟΤΖΑΟΓΛΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ

ΚΟΥΛΑ

ΜΕΛΙΝΑ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΚΟΥΣΟΒΙΣΤΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΚΩΛΕΤΣΗ

ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΚΩΛΕΤΣΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΚΩΣΤΑΣ

ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ

ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΩΤΣΑΓΓΕΛΗ

ΕΛΕΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΛΑΜΠΡΟΥΣΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΝΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΜΠ

ΛΕΝΤΖΑΡΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ   ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΡΙΣΤΕΑ

ΗΛΙΑΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΛΙΑΜΠΟΤΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΠΥΡΓΟΣ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ 2.ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑ 3. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ )

ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΛΙΩΝΗ

ΔΙΑΜΑΝΤΩ

ΜΙΧΑΗΛ

ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΛΙΩΝΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ

ΛΩΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΜΕΝΤΗ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΧΑΡΙΛΑΟΣ

ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ

ΜΕΤΟ

ΑΜΠΙΓΚΕΛΑ

ΑΡΝΤΙΑΝ

ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΜΗΤΣΕΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΜΠ

ΜΗΤΣΕΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ     ΜΗΝΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΜΟΣΧΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΜΠΑΛΛΑΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ

ΜΠΑΡΚΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΖΑΚΥΝΘΟΣ) - ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε.

ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ

ΜΠΑΡΚΑ

ΖΩΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΜΠΕΖΑΣ

ΖΗΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.)

ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΜΠΙΣΤΙΩΛΗ

ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΝΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ)

ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ

ΜΠΟΥΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΗΛΙΑΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΜΥΡΙΛΛΑ

ΕΙΡΗΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΝΑΣΙΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ

ΝΕΙΛΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΜΠ

ΝΙΚΟΜΑΝΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΦΙΛΗΜΩΝ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)

ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ

ΝΟΤΙΔΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΝΟΥΤΣΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΝΤΑΣΚΑΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.)

ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΝΤΕΛΛΟΣ

ΗΛΙΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΠΑΛΙΚΑΡΩΝΑΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ   ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΠΑΝΤΑΖΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΑΡΙΝΑ

ΦΩΤΙΟΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΖΩΗ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΠΑΠΠΑ

ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΡΑΔΗΣ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΠΑΥΛΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)

ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΣΒΕΤΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ

ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

ΣΚΑΠΕΡΑΣ

ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΟΠΑ

ΣΟΥΦΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)

ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     ΝΕΦΕΛΗ

ΦΩΤΙΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΣΤΕΡΓΙΟΥ

ΜΗΝΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΦYTΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2. ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3. ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 4. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΒΙΟΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ)

ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΤΖΟΒΑΡΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΠΑΝ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΤΖΟΥΜΑΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΝΙΚΗΤΑΣ

ΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΣΣΑΣ

ΤΖΩΡΤΖΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ   ΜΕΛΙΝΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΤΣΕΠΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΤΣΕΡΙΚΗ

ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΑΛΚΗΣΤΙΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΤΣΙΑΒΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΣ

ΦΩΤΙΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΤΣΟΜΠΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΑ

ΘΩΜΑΣ

ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΤΣΟΥΜΑΝΗ

ΘΕΟΔΩΡΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΤΣΟΥΤΣΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΘΩΜΑΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)

ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΦΑΤΣΙΟΣ

ΡΩΜΑΝΟΣ

ΑΛΚΗΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ

ΑΘΗΝΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ 3. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ)

ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΖΗΚΟΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΜΑΡΟΥΣΙ)

ΑΣΠΑΙΤΕ

ΧΑΣΚΗ

ΕΡΜΙΟΝΗ

ΘΩΜΑΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ

ΧΑΣΚΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ

ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.)

ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΧΕΚΙΜΟΓΛΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

 

 

Επιτυχόντες 1ου Γενικού Λυκείου Ηγουμενίτσας (10%)

 

 

Επώνυμο

Όνομα

Όν. Πατρός

Σχολή Επιτυχίας

Ίδρυμα

ΑΝΥΦΑΝΤΗ

ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΑΧΙΛΛΕΥΣ

ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΓΚΟΤΖΙΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ

ΚΙΟΣΗΣ

ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΜΑΡΤΙΝΗ

ΕΙΡΗΝΗ

ΘΕΟΦΑΝΗΣ

ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΜΗΛΙΩΝΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΜΟΣΧΟΥ

ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΜΠΙΡΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΕΦΑΝΟ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ)

ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΠΙΤΟΥΛΗ

ΑΜΑΝΤΑ

ΘΩΜΑΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΤΖΑΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΧΑΛΙΚΙΑ

ΜΑΡΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ

 

 

 

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon